Cakaj takon familjen Fazliu

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, priti në një takim, në Tiranë, familjen Fazliu.

Biseda mes Kryediplomatit Cakaj dhe familjes së dy Dëshmorëve të Kombit, Bahri e Fahri Fazliu, pati në fokus historinë kombëtare, politikën e jashtme e Shqipërisë dhe zhvillimet e fundit politike në Kosovë.

Adresa

Plateia “Arch.Spyridonas” ,13, Odos “Anastasiou Zini”,
12, T.K. 45444, Ioannina, Greece

Tel / Fax

Tel. +30 26510 21330 +30 26510 22636
Fax. +30 26510 37768
Nr. i emergjences: +306971533398

E-MAIL

consulate.ioanina@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E hënë- E premte
09:00 - 17:00