Gëzuar Festat nga Ambasada e RSH-së në Bernë!

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Zvicër, ju uron Gëzuar festat e fundvitit, me dëshirën e madhe që Viti i Ri që po vjen të jetë i mbarë dhe i suksesshëm për të gjithë Ju dhe familjet tuaja!

Gëzuar 2022!

Adresa

Ambasada Shqiptare
Pourtalesstrasse 45 A,
CH-3074 Muri bei, Bern

Tel / Fax

Tel. +41319526010
Fax +4131 9526012
Nr. i emergjences: +41774099729

E-MAIL

embassy.bern@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E hënë- E premte
09:00 - 17:00