Ftesë Publike

Te dashur miq,Deshirojme t'ju ftojme ne shfaqjen e filmit shqiptar "Kur xhirohej nje film", ne daten 30 Tetor, ora 21.00, ne Cinematheque e Tel Avivit. Pas filmit do te ofrohet nje koktejl.

Ne daten 31 Tetor ne Haifa dhe ne daten 1 Nentor ne Jerusalem, ne Cinematheque 2.

 

Ju mirepresim!

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00