Koncert Duo i artistes shqiptare

Në datën 29 Nëntor, ora 20.00, në National Library në Jeruzalem organizohet Koncerti Duo i pianistes shqiptare Almira Emiri dhe sopranos izraelite Sivan Rotem.

Jeni të mirëpritur në këtë event kulturor të rëndësishëm që tregon edhe një here forcimin e urave të bashkëpunimit mes Shqipërisë dhe Izraelit.

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00