Koncert Muzikor i sopranos Sivan Rotem dhe pianistes Almira Emiri

“ Me rastin e 25 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes Shqipërisë e Izraelit, ambasada  e Shqipërisë në Izrael dhe Bashkia e Ramat Gan, organizojnë koncertin me muzikë izraelite e shqiptare me sopranon Sivan Rotem e pianisten Almira Emiri. Koncerti zhvillohet në Konservatorin e Ramat Gan, date 18 Qershor, ora 20.00. Jeni të mirëpritur! ".

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00