Nisja zyrtare e Edicionit të 2-të Fotografik Colours of Albania

Edicioni i dytë i Konkursit fotografik Colours of Albania.

Në kuadër të diplomacisë publike dhe promovimit të imazhit të Shqipërisë, Ministria e Punëve të Jashtme lançonë sot më datë 27 Maj 2016 edicionin e dytë të nismës Colours of Albania.

Fushata mbarëkombëtare e konkursit fotografik në mediat sociale për promovimin e Shqipërisë nëpërmjet syrit tuaj.

Ndiqni imagjinatën tuaj dhe fotografoni bukuritë e Shqipërisë;
 

Publikoni fotografitë në profilin tuaj në instagram me hashtag‪#‎CouloursofAlbania‬;
 

Bëni TAG profilin tonë në Instagram @ColoursofAlbania;
 

Bëni TAG në Facebook @ColoursofAlbania;
 

Mund të dërgoni fotografitë duke bërë “CHECK IN” vendin ku është marrë;
 

Mund të dërgoni fotografitë që keni publikuar muaj më parë, mjafton të vendosni këtë hashtag #ColoursofAlbania.

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00