Njoftim solidariteti për të prekurit nga tërmeti sotëm 26 Nëntor 2019

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme/Ambasada e RSH në Izrael, fton të gjithë bashkëpunëtorët, shoqatat dhe bizneset të ofrojnë ndihmën e tyre në këtë moment solidariteti për familjet dhe qytetarët në nevojë të prekur nga termeti. #ShiperiaSolidare

 

Për ti ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të dëmtuara nga tërmeti kemi vendosur në dispozicion disa llogari bankare.

 

“Kontribute vullnetare, Emergjenca ” në banke te nivelit të dytë

 

Banka Credins

 

IBAN ne ALL (Lek):   AL29 2121 1016 0000 0000 0030 0001

IBAN ne EUR : AL72 2121 1016 0000 0000 0030 0003

IBAN ne USD: AL02 2121 1016 0000 0000 0030 0002

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00