Presidenti Meta video-mesazh në "Mëngjesin e Lutjeve" të Jeruzalemit: Paqe të gjithëve nga Shqipëria!

 
 

Presidenti Meta video-mesazh në "Mëngjesin e Lutjeve" të Jeruzalemit: Paqe të gjithëve nga Shqipëria!
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, mori pjesë dhe përshëndeti nëpërmjet një video-mesazhi takimin e përvitshëm tradicional “Mëngjesi i Lutjeve”, që u mbajt në Jeruzalem nën kujdesin e veçantë të Kreut të Shtetit të Izraelit, Reuven Rivlin.
Në këtë takim të rëndësishëm ndërkombëtar, mori pjesë ish-Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, Presidentë, përfaqësues të lartë shtetërorë dhe personalitete politike nga vende të ndryshme të botës.

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00