Samiti i dytë i Diasporës do mbahet në 1 dhe 2 Mars 2019 në Tiranë

1 dhe 2 Mars 2019 në përvjetorin e 575-të Lidhjes së Lezhës, Diaspora shqiptare do të mblidhet në Samitin e saj të dytë në Tiranë.
Së bashku për të farkëtur ardhmëri me vemendjen tek bashkëkombasit tanë!
Ftojmë Kryesinë e Komunitetit Shqiptaro-Izraelit të ofrojë propozimet e kandidaturave për pjesëmarrje në Samit.

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00