Yom Haatzmaut- Gëzuar Ditën e Pavarësisë Izrael!

Pritja për stafin diplomatik në Izrael me rastin e 74-vjetorit të Pavarësisë!

I urojmë Izraelit Gëzuar Ditën e Pavarësisë! I urojmë popullit të Izraelit një të ardhme paqësore dhe të begatë. Ambasadori Canaj mori pjesë në pritjen e stafit diplomatik me rastin e 74-vjetorit të Pavarësisë së Izraelit të organizuar nga Presidenti Herzog.

Yom Haatzmaut!

Adresa

Ambasada Shqiptare
Laz-Rom Building, 11 Tuval Street,
Ramat Gan 5252226, Israell

Tel / Fax

Tel: 00972 03-5465866
Fax: 00972 03-6883314
Cel: 00972 (0) 54 904 2813
Nr. i emergjences: 00972 (0) 54 904 2813

E-MAIL

embassy.telaviv@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E Diel - E Enjte
9:00- 17:00