Dita Arbëreshe dhe Samiti i III i Diasporës

Nën kujdesin e Kryeministrit të Republikës së Shqipërisë, z. Edi Rama, Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka kënaqësinë t’ju ftojë në Ditën Arbëreshe dhe Samitin e III të Diasporës, që do të zhvillohen më datat 22-23 nëntor 2023, në Tiranë.
 
Për pjesmarrjen tuaj, ju ftojmë të regjistroheni në linkun
 
https://t.ly/r6MEO
 
Shihemi në Tiranë më 22-23 nëntor

Postal Address

Embasy of Albania
Villa No.75,Ahmed Bin Mohammed Al Suwaidi Street Mushrif Area
Abu Dhabi - United Arab Emirates

Tel / Fax

Tel: + 971 (0) 26582505
Fax: +971 (0) 56582705
Nr. i emergjences: 00971 50 980 7881

E-MAIL


embassy.UAE@mfa.gov.al

OPENING TIMES

Monday to Friday
09:00 - 17:00