Ambasadorja Hajdaraga jep intervistë për "Top News"

Intervista e Ambasadores së RSH-së në Athinë, znj. Luela Hajdaraga, për emisionin "Zona Zero" në Top News, lidhur me rregullat e udhëtimit drejt Greqisë dhe aktivitetet e Ambasadës në kuadër të “Nëntorit Shqiptar”.

Ndiqni videon e plotë në linkun e mëposhtëm:

https://www.youtube.com/watch?v=yuYLX2ifO2c

Adresa

Ambasada Shqiptare
Vekiareli 7 Filothei 15237,
Athens. GR

Tel / Fax

Tel. +30 210 6876212
+30 2106876213
+30 2106876215
+30 210 6876200
Fax. +30 210 6876223
Nr. i emergjencave : +30 694165 8183

E-MAIL

embassy.athens@mfa.gov.al
Zyra Konsullore

consulate.athens@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E hënë- E premte
09:00 - 17:00
Sektori Konsullor
9:00-14:30