Njoftim!

RUBRIKË E RE

Të nderuar bashkëatdhetarë,

Zyra Konsullore Athinë prezanton rubrikën e re "Ju pyesni, Konsulli përgjigjet" ku ju do të mund të merrni këshilla dhe ndihmë për të gjitha pyetjet dhe paqartësitë tuaja lidhur me shërbimet konsullore të cilat ofrohen pranë Ambasadës së RSH-së Athinë.

Ky bashkëbisedim virtual me Konsullin do të zhvillohet çdo të enjte, nga ora 09:00 - 14:00, në faqen e Ambasadës në Facebook, në postimin me logon e rubrikës.

Mirëpresim pyetjet tuaja.

Adresa

Ambasada Shqiptare
Vekiareli 7 Filothei 15237,
Athens. GR

Tel / Fax

Tel. +30 210 6876212
+30 2106876213
+30 2106876215
+30 210 6876200
Fax. +30 210 6876223
Nr. i emergjencave : +30 694165 8183

E-MAIL

embassy.athens@mfa.gov.al
Zyra Konsullore

consulate.athens@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E hënë- E premte
09:00 - 17:00
Sektori Konsullor
9:00-14:30